Referencje

Logo Polecany fizjoterapeuta
Cudzysłów

Na wyróżnienie zasługuje w szczególności systematyczna komunikacja z Klientem. Firma realizuje projekty zgodnie z oczekiwaniami Usługobiorcy, ale również proponuje własne rozwiązania…

Cudzysłów
Logo KW Trade
Cudzysłów

Nasza współpraca (…) nie wzbudza żadnych zastrzeżeń: czas reakcji na uwagi jest niezwykle krótki, kontakt rzeczowy. Każda nasza uwaga jest rozpatrzona, nowe pomysły graficzne i funkcjonalne wypróbowywane na żywo.

Cudzysłów
Logo MOKiS Pyskowice
Cudzysłów

Baza wiedzy, którą posiadają pracownicy firmy jest imponująca. Bez wątpienia można uznać ich za wyróżniających się fachowców.

Cudzysłów
Logo Activ Investment
Cudzysłów

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania (…). Od początku współpracy prace przebiegały sprawnie z pełnym zaangażowaniem i doradztwem firmy 2xm.

Cudzysłów
Logo Poradnik psychologiczno-prawny
Cudzysłów

Wyboru firmy 2xm Maciej Matecki dokonałam intuicyjnie (…). Wśród wielu otrzymanych ofert urzekła mnie różnorodność wykonanych przez nich realizacji.

Cudzysłów
Logo Ambiens
Cudzysłów

Wszelkie zlecane przez nas zadania wykonywane są fachowo i w wyznaczonym terminie. Na bieżąco proponowane są najlepsze rozwiązania, które usprawniają funkcjonowanie naszej strony internetowej…

Cudzysłów
Logo Hydro-in
Cudzysłów

Firma 2xm profesjonalnie (…) zaprojektowała stronę internetową mojej firmy. Prosta a jednocześnie interesująca grafika, łatwy dostęp, stanowią doskonałą reklamę mojej firmy w internecie.

Cudzysłów
Logo F.W. David
Cudzysłów

Współpraca z firmą 2xm to czysta przyjemność, rzetelność, kreatywność, uczciwość, profesjonalizm, oddanie się w pełni sprawie...

Cudzysłów