JAK PRACUJEMY

Powstawanie strony WWW to proces, w który są zaangażowane dwie strony. Od Ciebie musimy się dowiedzieć wszystkiego na temat Twojej firmy, jej działalności, celów jakie chcesz osiągnąć powołując do życia własną stronę internetową. Z naszej strony możesz liczyć na pełne zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę, a także elastyczne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Spełnienie tych dwóch warunków zadecyduje o satysfakcjonującym wyniki końcowym.

1. POZNAJMY SIĘ

Aby otrzymana strona spełniała Twoje wyobrażenia, najpierw musisz nam trochę o sobie opowiedzieć, o Twojej firmie, rodzaju prowadzonej działalności, o grupie docelowej Twoich usług czy produktów – to wszystko znajdzie odzwierciedlenie w gotowym projekcie.

2. KREUJEMY

Wszystkie otrzymane informacje są nam potrzebne, żeby tak dostosować projekt graficzny, aby odpowiadał charakterystyce Twojej branży. Otrzymasz od nas projekt, na którym zaproponujemy nasze podejście do tematu. Lubimy rozmawiać z klientami, dlatego na każdym etapie projektowania graficznego jesteśmy otwarci na

3. PISZEMY

Strona WWW to nie tylko atrakcyjna grafika, chociaż jest ona elementem znaczącym. Treść zamieszczana na stronie jest często traktowana marginalnie, a to poważny błąd, gdyż od dłuższego już czasu Google premiuje strony, które oferują odbiorcy wartościowe treści. Jeżeli więc pisanie nie jest Twoją mocną stroną, albo po prostu nie masz wystarczająco dużo czasu, pomożemy Ci opracować wartościowe teksty, przygotowane także pod kątem pozycjonowania.

4. KODUJEMY

Po zaakceptowaniu projektu graficznego i przygotowaniu ciekawych treści, przystępujemy do kodowania, abyś mógł już zobaczyć efekty naszej pracy w przeglądarce. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w językach programowania wybieramy odpowiednie narzędzia, tak aby nowa witryna spełniała Twoje oczekiwania.

5. WDRAŻANIE I TESTOWANIE

To już ostatni etap naszej pracy – wkrótce otrzymasz gotowy produkt. Najpierw jeszcze musi przejść przez gęste sito naszych testów, abyśmy mieli pewność, że wszystko działa jak należy. Kiedy już wszyscy jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego, Twoja nowa strona zostaje umieszczona na serwerach. Nie oznacza to jednak, że na tym kończy się nasza współpraca. Zawsze jesteśmy ciekawi Twojej opinii, dlatego zachowaj sobie nasz numer w kontaktach.