O nas

Przybliżamy świat internetu i otwieramy przed Tobą jego możliwości.

Internet to ogromna przestrzeń, w której każdy znajdzie miejsce na zaprezentowanie swojej firmy, swojej twórczości i pasji.

My uwielbiamy wszystko, co jest związane z programowaniem na potrzeby sieci. Tworzenie stron WWW, sklepów internetowych czy blogów – tym zajmujemy się na co dzień i to stanowi sens naszej działalności. Pozwól nam pokazać światu, jakie są Twoje pasje, Twój sposób na życie. Wspólnie przygotujemy stronę, dzięki której opowiesz w sieci o tym co robisz – Ty lub Twoja firma.

Nasza firma to trzy osoby; trzy różne charaktery i osobowości. Trzy drogi, które doprowadziły nas do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy.

Maciej Matecki

Maciek - sprawca i głowa całego biznesu.

Programista z ogromnym doświadczeniem, które zdobywał pracując dla takich firm jak QNT Systemy Informatyczne oraz Future Processing. Jego umiejętności sięgają dużo dalej poza projektowanie stron WWW. Ale to właśnie możliwość pracy z konkretną osobą czy firmą nad indywidualnym projektem sprawia mu najwięcej przyjemności. To On dba o czystość i przejrzystość kodu każdej strony, sklepu czy aplikacji, które wychodzą spod znaku 2xm. Zobacz więcej.

Prywatnie mąż Ani, żeglarz i maratończyk.

Maraton: 05:10:19
Półmaraton: 01:59:47

Anna Matecka

Ania - duch dobrej komunikacji.

Zarówno tej z klientami, jak i wewnątrzzespołowej. W czasie swojej kilkuletniej drogi zawodowej zgłębiała tajniki marketingu. Ale dopiero praca w 2xm otworzyła przed nią świat marketingu internetowego i jego nieograniczone możliwości kreacji. Od tej chwili copywriting i content marketing stały się jej pasją. Ania prowadzi naszego bloga, pisze teksty na stronę, pomaga klientom przedstawić się z jak najlepszej strony i pokazać to, co w danej firmie jest autentyczne i najważniejsze.

Prywatnie żona Maćka, żeglarka, miłośniczka dobrej literatury.

Rafał Chrzan

Rafał to twórca grafik.

Do naszego rodzinnego zespołu dołączył najpóźniej, wprowadzając świeże spojrzenie młodego pokolenia. Na Politechnice Śląskiej w Gliwicach studiuje zaocznie Automatykę i Robotykę, a w 2xm odpowiada za wygląd zamawianej strony, projekt logo, wizytówki czy papieru firmowego. Uwielbia proste i minimalistyczne rozwiązania graficzne, które idealnie współgrają z funkcjonalnymi strona, które przygotowujemy.

Prywatnie niczyj mąż, miłośnik robotów i szybkich samochodów, posiadacz brązowego pasa aikido.

Tak działamy. Wnosimy różne wartości do wspólnej pracy, ale razem tworzymy zgrany zespół uzupełniający się wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli ciekawi Cię, jakie strony są wynikiem połączenia naszych sił, zobacz nasze dotychczasowe REALIZACJE. A jeżeli chcesz, aby to właśnie NASZ zespół przygotował stronę, która pokaże światu TWÓJ biznes – napisz do nas lub zadzwoń.